django - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Point
os: Стъӕлф

en: Line string
os: Хаахы рӕнхъ

en: Polygon
os: Бирӕкъуымон

en: Multi-point
os: Бирӕ-стъӕлф

en: Multi-line string
os: Бирӕ-хаххы рӕнхъ

en: Multi polygon
os: Бирӕ бирӕкъуымон

en: Geometry collection
os: Геометриты ӕмбырд

en: No geometry value provided.
os: Геометрийы бӕрц амынд нӕу.

en: Invalid geometry value.
os: Геометрийы бӕрц раст нӕу.

en: Invalid geometry type.
os: Геометрийы хуыз раст нӕу.

en: An error occurred when transforming the geometry to the SRID of the geometry form field.
os: Рӕдыд ӕрцыд SRID геометри формӕйы бынаты геометримӕ ивд куы цыдис, уӕд.

en: No feeds are registered.
os: Ницы лӕсӕн уыд регистрацигонд.

en: Slug %r isn't registered.
os: Слаг %r регистрацигонд нӕу.
